نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3184
 بازدید امروز : 10
 کل بازدید : 150173
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.35
اوقات شرعی
آخرین عناوین
توصیه های انتخاباتی قرآن کریم
قرآن مجید یكی از صفات مهم افرادی كه خواستار تكیه بر منصب ریاست هستند را ولایت مداری معرفی می كند موضوعی كه می تواند به عنوان اصلی ترین ملاك برای انتخاب كاندیدای اصلح در نظر گرفته شود، چرا كه تاریخ نشان داده است كه هر زمان مردم با این شرط مهم به انتخاب زمامداران خود اقدام كرده اند، اوضاع فرهنگی، سیاسی و اجتماعی آنها در مقایسه با حاكمان جور و فساد قابل مقایسه نبوده است.
زنی که یک جنبش شد
از آمنه صدر که مخاطبانش او را بیشتر به نام «بنت‌الهدی» می‌شناختند، مقالاتی همچون «نظر زن در ازدواج»، «جایگاه زن شایسته در نگاه امام صادق (ع)» و «زن و فرهنگ» در سال ۱۳۸۰ قمری (۱۳۳۹ شمسی) در ستون ثابت «صوت المرأة المسلمة» در نشریه الأضواء منتشر شده است.
فقط مادر بمان
با كدام آفتاب طلوع كرده‌ای؟ از كدام مشرق نورانی به جلوه درآمده‌ای كه به هر سمت می‌ایستم آفتاب تو در مقابل من است؟ هزار بار با خودم كودكی‌هایم را دوره می‌كنم. هزار روز در ابتدای خودم می‌ایستم و گذشته‌ام را می‌شمارم از هزار رودخانه باكره وضو می‌گیرم تا به دست‌هایت كه از نماز می‌آیند برسم.
آثار و برکات تسبیح حضرت زهرا سلام الله علیها
مداومت بر تسبیحات حضرت فاطمه (علیهاالسلام)، موجب محفوظ ماندن از شقاوت و بدبختى است.
خلاقانه‌ترین ایده های کتابی +عکس
کتاب از جمله وسایلی است که در طول زندگی باید چندین بار به سراغش بروید تا اطلاعات مختلف را بدست آورده و استفاده کنید. برخی کتاب ها نیز مانند دیگر وسایل تاریخ مصرفی دارند که بعد از آن تاریخ دیگر استفاده از آن ها تقریبا غیر ممکن است به همین علت بازیافت می شوند.
فاطمه زهرا همتای قرآن کریم
اگر خانم‌ها طالب بهشت باشند، باید از نظر حجاب و عفاف، با حضرت زهرای مرضیّه تناسب داشته باشند. مردها نیز اگر بخواهند به بهشت بروند، باید غیرت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها را سرمشق خویش قرار دهند.
خبر جدید برای علاقه مندان به مطالعه
حلقه مطالعاتی کتب شهید مطهری
برگزاری حلقه مطالعاتی کتب شهید مطهری در خوابگاه خواهران از تاریخ...
اندر حکایت مودب ماندن
چطور با افراد بی ادب و بی نزاکت مواجه شویم؟